Malování pokojů Praha
ŠPIČKOVÁ KVALITA
Volejte Po-Pá, 8-16 h
Malování pokojů Praha

Právě jsme si zakoupili nový nábytek a nemáme ho jak převést domů nebo chceme rekonstruovat chalupu a nemáme si jak převést materiál. To je jen zlomek toho, co bychom chtěli udělat, ale chybí nám podstatná věc a tou je velká dodávka, pujcovnadodavekotrokovice.cz. Každý nemá za plotem vozový park, kde si může vybrat, jakým vozem dnes pojede do práce nebo která dodávka bude výhodnější pro stěhování tetičky. Spolehlivým řešením pro každou takovou situaci je pronájem dodávky.

Co lze očekávat od užitkové dodávky, pujcovnadodavekotrokovice.cz

Užitkové dodávky jsou vozy, které mají optimální poměr mezi maximální možnou hmotností přepravovaného nákladu a spotřebou paliva. Patří sem vozy s celkovou hmotností do 3,5 tuny. Poptávka po nich stoupá a růst soukromého podnikání je prakticky důvodem, proč je o tento typ vozidel takový zájem. V případě, že si užitkový vůz chceme pronajmout, je to také z důvodu našeho začínajícího podnikání. Jako živnostník nemáme tolik finančních prostředků, abychom si mohli nový vůz pořídit. Proto je pronájem vozu vhodné řešení. Ke své práci malíře pokojů, instalatéra jistě potřebujeme nejen materiál pro svou práci, ale i nářadí, bez kterého bychom jistě svou práci vykonávat nemohli. A upřímně vidět takového schopného řemeslníka, jak jede na kole a na zádech má třeba tolik potřebný žebřík je opravdu nemyslitelné.

půjčovna dodávek ZlínOperativní leasing

Pronájem dodávky je možný krátkodobý, ale i dlouhodobý. ten krátkodobý se sjednává jen na několik dní, třeba jen na víkend a je určen pro případy, kdy víme, že vůz již potřebovat nebudeme. Můžeme tak na víkend naplánovat třeba stěhování nebo již zmíněnou rekonstrukci chalupy. Pokud ale hodláme využívat dodávku ještě nějakou dobu, bude vhodný dlouhodobý pronájem. Jde o tzv.operativní leasing a jde jej sjednat na dobu až 60 měsíců. Krátkodobý pronájem, ale i ten dlouhodobý se firmy, pujcovnadodavekotrokovice.cz , snaží zohlednit měnící se okolnosti a poskytovat své služby v nejkratším možném čase.

Můžeme mluvit o výhodách?

  • vůz máme k dispozici po celou dobu pronájmu
  • neplatíme za každý ujetý kilometr
  • pravidelný servis vozu je jen na pronajímateli
  • stejně tak i pojištění vozu, dálniční známky a jiné pojištění
  • časová nezávislost
  • staráme se pouze pohonné hmoty

 

Co budeme potřebovat

Každá autopůjčovna, pujcovnadodavekotrokovice.cz, má své podmínky pronájmu a ty se vyplatí dodržovat. Stejně tak tomu je i v případě, že bychom si chtěli vozidlo zapůjčit. Musíme mít samozřejmě platný občanský průkaz, platný řidičský průkaz, musíme počítat i s vratkou kaucí a některé autopůjčovny mají podmínku, že řidič musí být starší 23 let.

Některé autopůjčovny nabízejí svým klientům i různé doplňky. Mohou to být například  GPS navigace, takže v případě, že se chystáme na delší trasu, nebo i do zahraničí, nemusíme se bát, že se bychom zabloudili. O všech těchto doplňujících službách se ale informujme předem.

 

 

Poptávkový formulář