Malování pokojů Praha
ŠPIČKOVÁ KVALITA
Volejte Po-Pá, 8-16 h
Malování pokojů Praha

Čas od času je zapotřebí vymalovat pokoje v bytě či domě. Také může nastat situace, kdy je třeba vymalovat nebytové prostory. Pokud se tím nechcete zabývat a utrácet svůj drahocenný čas, můžete kontaktovat naši firmu. Naši malíři pokojů klidně obstarají všechny práce v Praze 5. Ta se rozkládá na území městských částí Smíchov, Hlubočepy, Radlice, Košíře, Motol, Jinonice, Slivenec, Lipence, Lochkov, Velká Chuchle, Zbraslav, Zličín, Radotín, Stodůlky, Třebonice a části Břevnova a Malé Strany.

Proč si vybrat naši firmu?

  • nabízíme profesionální služby
  • disponujeme zkušenými pracovníky
  • naše ceny nezruinují Vaši peněženku
  • odvedeme svoji práci na jedničku
  • o práci se postaráme rychle
  • minimalizujeme nepořádek

Postaráme se i o menší zakázku

Naši malíři pokojů dbají na to, aby bylo minimalizováno znečištění prostorů během malířských prací. Každý požadavek na malování a nátěry zpracujeme a obratem dáváme nezávaznou cenovou nabídku. Určitě neodmítneme ani menší zakázku, o které některé jiné firmy nemají zájem, protože pro ně nejsou výnosné. Ještě před zahájením práce poskytneme nezávazné poradenství v oblasti použitých materiálů a přehledu odstínů barev podle vzorníků ve vašich cenových relacích.

Spokojený zákazník je naším cílem

Nabízíme nesmírně seriózní a velice profesionální služby malířů pokojů a bytů. Zaměstnáváme školené malíře pokojů, kteří dovedou vyjít zákazníkům plně vstříc. Máme za sebou spoustu pozitivních referencí a díky našemu přístupu se spokojení zákazníci často vrací. Ostatně spokojený zákazník je pro nás tou nejlepší reklamou, takže si každého hýčkáme. Naše společnost v sobě snoubí kvalitu a rozumné ceny, což se u konkurence ne vždy stává. Pro klienty uděláme kompletní finanční nabídku, takže se následně mohou rozhodnout, jestli jim za to naše služby stojí.

Poptávkový formulář