Malování pokojů Praha
ŠPIČKOVÁ KVALITA
Volejte Po-Pá, 8-16 h
Malování pokojů Praha

Uklid po malovaniPři většině větších úprav v bytě vzniká nepořádek. To platí zejména při komplexnějších zásazích, jako je malování, natírání nebo tapetování. Při provádění veškerých prací vždy postupujeme s maximální obezřetností a šetrností, ale i při sebeopatrnějším pracovním postupu dochází k jistému potřísnění okolních ploch barvami, lakem nebo lepidlem. Navíc je před započetím prací třeba odsunout veškerý nábytek a vybavení bytu nebo komerčních prostor od stěn a zakrýt všechny plochy, zejména ty, které by mohlo potřísnění barvou, lakem nebo lepidlem poškodit. Po ukončení prací je opět třeba vrátit zařízení a nábytek na původní místa.

Zákazníkům zajišťujeme komplexní služby

Jelikož si přejeme zajistit našim zákazníkům naprosté pohodlí a nechceme, aby byli zatěžováni starostmi v žádné fázi realizace prací, zajišťujeme služby zcela komplexně. Součástí naší nabídky jsou tedy i veškeré činnosti související s malováním, lakováním nebo tapetováním celého objektu, jednotlivé místnosti nebo její části. Proto zajišťujeme jak přípravu prostor před zahájením prací, tak i následný úklid po dokončení všech požadovaných úprav. Byt nebo kancelář jsme schopni po dokončení zakázky předat v původním nebo dokonce ještě lepším stavu.

Pro naše zákazníky jsme schopni zajistit:

  • zakrytí nábytku a podlah před malováním, lakováním nebo tapetováním
  • přesun nábytku od stěn, případně do jiných místností, a jeho opětovné rozmístění na původní místa po skončení prací. Na přání jsme schopni rozmístit nábytek i podle dispozic zadavatele nebo majitele bytu či firmy
  • komplexní úklid po dokončení malířských a natěračských prací
  • dodání a následné odstranění a likvidaci veškerých zakrývacích materiálů
  • kompletní a důkladné umytí a vyčištění podlah, podlahových lišt, dveří, zárubní, oken, parapetů, okenních a dveřních skel, topných těles, vodovodních baterií, kuchyňské linky, obkladů, lustrů, zásuvek a veškerých dalších ploch i jednotlivých kusů vybavení

Zajistíme i hloubkové mokré čištění koberců

Naši zákazníci mohou využít i možnost zajištění hloubkového mokrého čištění koberců a čalounění, které účinně a profesionálně zbaví veškeré textilní povrchy jak usazených nečistot a prachu, ale také mastnoty. Čištění probíhá s využitím moderních přístrojů a vysoce kvalitních přípravků, které nezanechávají koberec mokrý a tudíž nehrozí riziko vzniku plísní, zatuchnutí koberce ani navlhčení podlahové krytiny, na které je koberec položen. Hloubkové mokré čištění si zvládne poradit i s roztoči, zárodky plísní a alergeny, které pro člověka představují značné zdravotní riziko a jsou nebezpečné zejména pro děti, seniory a osoby s alergiemi nebo respiračními problémy. V případě zájmu našim zákazníkům rádi zajistíme profesionální firmu se špičkovým vybavením, se kterou v rámci provádění úklidu úzce a často spolupracujeme.

Poptávkový formulář