LAKÝRNICKÉ PRÁCE | Malíři pokojů Praha

LAKÝRNICKÉ PRÁCE

LAKÝRNICKÉ PRÁCE


Provádíme veškeré lakýrnické práce venku i v interiéru. Naši zkušení lakýrníci odborně provedou lakování jakéhokoli povrchu. Realizujeme i veškeré lakýrnické práce na stavbách, ve výrobních halách i v terénu.

Jaké konstrukce lakovat a proč?

Lak chrání konstrukce a povrchy před nepříznivými vlivy, ať již se jedná o rozmary počasí nebo obtížné podmínky, kterým je povrch nezřídka vystaven. Zejména dřevo a většina kovů jsou náchylné k poškození vodou, která u dřeva způsobuje promočení a následné zetlení, u kovů korozi. V již poškozených místech se voda následně hromadí a poškozuje materiál ještě více do hloubky, v mrazu pak může rozpínající se mrznoucí tekutina zapříčinit popraskání nebo dokonce úplné rozlomení materiálu. Proto je vhodné povrch konstrukcí ošetřit vhodným lakem, který mu poskytne ochranu a výrazně tak prodlouží jeho životnost.

Naši zkušení lakýrníci odvedou kvalitní práci

Veškeré lakýrnické práce realizujeme na vysoce profesionální úrovni. Naši lakýrníci jsou pečlivě proškolení a se svou prací mají dlouholetou praxi. Při aplikaci laku vždy dodržujeme výrobcem uvedené postupy. Naši lakýrníci mají bohaté zkušenosti s prací na zemi i ve výškách a zvládnou i náročné zakázky, jako je lakování vnějších částí vysokých budov, stožárů nebo práce na střechách. Používáme moderní vybavení i tradiční techniku od žebříků a lešení po plošiny a profesionální horolezecké vybavení.

Jak probíhá naše práce

Pro dlouhou životnost nátěru a dosažení požadované úrovně ochrany povrchu je důležité zvolit kvalitní barvu vhodnou pro použití v daném prostředí. Náš tým lakýrníků s Vámi zkonzultuje vhodný výběr barev i odstínů a pomůže s výběrem vhodného laku. Podle typu prostor vybereme správný druh laku a stejně tak doladíme i další detaily. Před zahájením samotného lakování pečlivě připravíme povrch konstrukcí, mimo jiné opálíme starou barvu z rámů oken i dveří, zárubní, radiátorů a veškerých ploch, které se budou lakovat. Veškeré povrchy obrousíme, zatmelíme, dokonale odmastíme a pečlivě je zbavíme koroze.

Zajistíme i doplňkové služby

Při naší práci myslíme i na veškeré doplňkové služby a našim zákazníkům jsme schopni poskytnout zcela kompletní servis. Vždy postupujeme v souladu s přáním zákazníka a cílem naší práce je jeho naprostá spokojenost. Jelikož si našich zákazníků vážíme a chceme jim šetřit čas, nabízíme jim kromě kompletní přípravy před lakováním i celou řadu doplňkových služeb včetně následného důkladného úklidu. Po dokončení prací vám rádi poradíme, jak o nalakované povrchy pečovat.

Venkovní lakýrnické práce

  • Lakování venkovních parapetů, okapů, žlabů
  • Lakování komínů, stožárů
  • Lakování plotů a bran
  • Lakování betonových podlah a soklů

Vnitřní lakýrnické služby

  • Lakování oken a parapetů
  • Lakování dveří a zárubní
  • Lakování radiátorů a trubek
  • Lakování konstrukcí

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ


Malíři na Facebooku


 

Kontakt


POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY


Uvažovali jste někde nad nákupem finské sauny?

Mnozí z nás jistě víme, jaké blahodárné účinky na naše tělo má finská sauna. Je to jeden z těch příjemných způsobů, [...]

Vyklízení bytu Brno s profesionály

Pokud jsme se stali dědicem nějaké staré nemovitosti nebo jsme koupili starší byt, může se stát, že se tam [...]

Nábytek Zlín

Při zařizování nového interiéru, nebo rekonstrukci starého bytu lze udělat mnoho chyb, jejichž napravování vás pak bude stát zbytečné [...]

Bezpečnostní agentura a úklidové služby Zlín

Profesionální bezpečnostní agentura Zlín se zabývá komplexní ostrahou objektů i osob a k portfoliu služeb patří také úklidové práce. Pro náš sehraný [...]