Petr Machálek - 26. března 2016
Malování pokojů proběhlo velice hladce. Domluva byla perfektní, stejně tak jako úklid. Barva byla konzistentní, s kvalitou práce jsem spokojen.
Pavel Novotný - 24. červen 2015
Děkujeme za skvěle odvedenou práci na našem dřevěném plotě. Nátěr na brance drží stále pevně a pořád vypadá jako nový. 
Jan Stránský - 6. listopad 2016
Přestěhovali jsme se z bytu na rodinný domek a po zednických pracích jsme potřebovali vymalovat. Byli nám doporučeni Malíři pokojů Praha, kteří nás příjemně překvapili svou vysokou profesionalitou a nízkou cenou. Seškrábali staré tapety i zeď plnou korku, krásně vymalovali interiér a východní stranu domu.  Za celkovou práci děkujeme, jednání bylo perfektní a termíny seděly.
Matěj Juřena - 27. září 2016
Byli jsme nuceni najmout firmu na přemalování počmáraných a znehodnocených zdí v celém bytě. Malíři pokojů Praha nás oslovili příjemnou cenovou nabídkou a kvalitou prací. Domluva inásledné malování proběhlo velice rychle a barva krásně překryla všechny naše problémy.
5. Bytové družstvo v Praze 7 - 25. 4. 2016
S firmou spolupracujeme již delší dobu a jsme plně spokojeni. Vždy dodrží plány a nejsou s nimi problémy. Odvádějí profesionální, efektivní práci i při stručné domluvě. Jsou samostatní a naplní očekávání. Děkujeme jim za krásně vymalované schodiště a venkovní fasádu.
Lucie Pochylá - 3. Květen 2016
Stěhovala jsem svůj obchod do nového prostoru a díky týmu talentovaných malířů jsem krásně předělala celý prostor do letních barev. Rušivý sloup uprostřed, nyní krásně přemalovaný do podoby stromu, skvěle oživil mou prodejnu. Děkuji za krásné estetické řešení. Chválím cítění malířů.
Lubomír Dvonč - 13. leden 2017
Profesionální úprava naší hotelové jídelny. Postarali se nám o barevné sladění, dřevěné doplňky, lišty, tapety, imitace dřeva a dokonce poradili i s výběrem lustru. Děkujeme za pomoc s budováním žádané atmosféry.
René Pláteník - 8. duben 2015
Firmu jsme si původně najali pouze na přemalování zažloutlé společenské místnosti. Po zajímavém a zpestřujícím návrhu se ale z místnosti, po skončení práce, vyklubal krásně barevný a radostný moderní prostor.Máte skvělý vhled do situace.
Renata Hrubá - 5. prosinec 2015
Jste rychlíci! Děkujeme, že jste nám stihli vymalovat celý byt. A to přes víkend! Zatímco my jsme si užívali dovolené. Jste milí, profesionální, příjemní a usměvaví lidičkové :) Doporučujeme Vás nyní všem.
Milena Dvorská - 20. červenec 2014
Byli jsme mile překvapení ochotným jednáním, zejména co se úklidu týče. Odvezli jste i nepořádek, který nebyl Váš. Nenastaly s Vámi žádné problémy, domluva byla perfektní a termíny byly splněné podle plánu. Bez našeho vměšování nebo kontroly jste na novostavbě odvedli vynikající práci.Díky předcházejícím zkušenostem si Vaší práce ceníme a musíme Vás pochválit za péči o klienta a profesionální názory.

Poptávkový formulář