Malování pokojů Praha
ŠPIČKOVÁ KVALITA
Volejte Po-Pá, 8-16 h
Malování pokojů Praha

Každá místnost potřebuje čas od času vymalovat. Pokud se s touto činností nechcete zabývat sami, najměte si malíře pokojů. Ušetříte tím spoustu nervů a tolik cenného času. Praha 4 má pokrytí našimi malíři pokojů. Platí to tedy pro městské části Braník, Hodkovičky, Krč, Lhotka, Podolí, Nusle, Michle, Záběhlice a Vinohrady.

A proč si objednat zrovna nás?

  • slušné ceny
  • dlouhodobé vymalování
  • kvalitní práce
  • zajistíme úklid
  • máme velké zkušenosti
  • svou práci odvedeme rychle

Zaručujeme se za malířské práce

Všechny malířské práce mají naši záruku. Dáváme si pozor na to, aby každý zákazník zůstal spokojen. Také se snažíme, abyste neměli zbytečně vysoké náklady. Věříme totiž, že spokojený zákazník se bude vracet. Samozřejmostí je pojištění proti poškození majetku. V případě zájmu o naše služby nás kontaktujte a domluvíme předběžné informace. Můžete získat i cenovou kalkulaci, takže máte přehled, kolik peněz zhruba budou naše práce stát.

Zkušení malíři pokojů

Naši malíři dovedou vymalovat byt, dům či kancelář. V zásadě si je můžete objednat na vymalování jakékoliv místnosti a dočkáte se té nejvyšší kvality. Naši šikovní a nesmírně zkušení malíři pokojů přesně ví, jaké barvy a odstíny by měli vybrat. Pokud budete mít zájem, malíři Vás seznámí s postupem kvalitního a čistého malování. Ještě před započetím práce naši malíři pokojů skryjí nábytek a podlahu pod fólie, aby se zamezilo znečištění. Po skončení malování se dají domluvit i doplňkové služby jako jednoduché úklidové práce, k nimž patří mytí podlah, oken a dalších znečištěných bytových částí.

Poptávkový formulář