Malíři pokojů Praha 9 - Malíři pokojů Praha

Praha 9


Malíři pokojů Praha 9

Malování místností i nebytových prostor může být poměrně náročnou činností. Nejen po technické stránce, ale také po časové. V případě, že se malbou nechcete zabývat sami, můžete využít služeb našich profesionálů. Naše služby využívají lidé na Praze 9, tedy v městských částech Prosek, Vysočany, Střížkov, Hrdlořezy, Kbely, Kyje, Hloubětín, Hostavice, Černý Most, Satalice, Vinoř, Čakovice, Horní a Dolní Počernice, Klánovice nebo Újezd nad Lesy.

Postaráme se o malbu následujících prostor:

  • byty
  • domy
  • pokoje
  • kanceláře
  • školy nebo školky
  • nebytové prostory
  • novostavby
  • sklady

Cenová kalkulace předem

Po obdržení poptávky nabídneme cenovou kalkulaci. Cenu, kterou předložíme, dále nenavyšujeme. Navýšení ceny přichází na řadu pouze ve chvíli, kdy si zákazník sjedná nějakou službu navíc. Naše ceny rozhodně nejsou přehnaně vysoké, takže se k nám zákazníci často vrací. Zaměstnáváme profesionály, kteří dokážou obstarat i potřebný úklid po skončení malby. Samozřejmostí je pojištění, které pokryje případné škody. Spousta pozitivních referencí naznačuje, že naše služby jsou skutečně kvalitní.

Sledujeme kurzy v malířství pokojů

Naši malíři pokojů mají za sebou spoustu zkušeností. Ovšem to neznamená, že nesledujeme nejnovější kurzy v malířství pokojů. Nabídnout tedy můžeme klasické malířské práce v bílém či barevném provedení, ale také velmi moderní techniky, mezi něž se řadí imitace pohledového betonu, patiny, benátské štuky či imitace rzi a mědi. Zakrytí nábytku, podlah a následný úklid je pro nás naprostou samozřejmostí. Předem dostanete cenovou nabídku a poradíme s vhodnou volbou barev, odstínů i materiálů.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ


Malíři na Facebooku


 

Kontakt


POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY


Půjčovna dodávek Praha 9 – DODAVKY.NET

Sháníte kvalitní dodávku pro převoz nábytku? Jak rychle přestěhovat kancelář? Vyzkoušejte naši nabídku půjčovny dodávek Praha 9. Půjčovna dodávek Praha [...]

Nějdříve stěhovat nebo malovat?

Pokud se rozhodujete zda je rozumnější vymalovat až po stěhování, určitě to nedoporučujeme. Malujte vždy když jsou místnosti co [...]