Malování pokojů Praha
ŠPIČKOVÁ KVALITA
Volejte Po-Pá, 8-16 h
Malování pokojů Praha

Povrchová úprava materiálů je hlavní činností, kterou se zabývá firma Wista již více než 20 let. V jejím e-shopu je nabízena nejrůznější tryskací technika nejen k přímému prodeji, ale i ke krátkodobému či dlouhodobému pronájmu. Tato služba je výhodná zejména pro firmy, které se zabývají povrchovou úpravou materiálů a výrobků pouze nepravidelně. Jelikož firma Wista provádí i servis tryskacích strojů, je jejich pronájem ideálním řešením.

Firma nabízí zpracování technologických projektů, odborné zhodnocení uživatelských potřeb, posouzení vhodnosti použitých tryskacích materiálů i rekonstrukce technologických celků jakými jsou např. tryskací technika, lakovací box, kompresorovny, vzduchotechnické rozvody nebo elektroinstalace.

Tryskací stroje si mohou pronajmout na libovolnou dobu a jejich používáním si tak nejlépe ověřit jejich parametry. Pronájem tryskací technologie je v mnohém výhodnější, než zakoupení vlastních strojů nebo zařízení, o které by se musely starat na úkor plnění požadavků svých zákazníků v oblasti tryskání nebo pískování materiálů.

Poptávkový formulář