Malování pokojů Praha
ŠPIČKOVÁ KVALITA
Volejte Po-Pá, 8-16 h
Malování pokojů Praha

Pokud jste se rozhodli pro stěhování do nového bytu, je vhodné malování provést ještě před nastěhováním nábytku. V rámci stěhovacích prací dlouhodobě spolupracujeme s panem Jelínkem z týmu Levné stěhování Praha a tyto odborníky vždy doporučujeme. Za špičkové stěhovací služby účtují přijatelné sazby, což je jejich hlavním plusem. 

Kompletní servis včetně prohlídky a zabalení

Prohlídka bytu před stěhováním je samozřejmě bezplatná. Pak přijde na řadu cenová kalkulace a pro každého individuální časová osa stěhování. Firma připraví dokonale podrobný rozpis, co bude kde a kdy dělat v rámci stěhovacích prací. Dále se podepíše objednávka, případně smlouva o dílo. Často se stává, že stěhovací firma si doveze napřed nějaké věci, například obalový materiál. Rozmontují a zase smontují nábytek. Sami věci zabalí, například nejdříve do bublinkové fólie a potom do dalších obalů. Tím se zajistí bezpečnost pro zboží při převozu. Stěhovací firmy dokáží vyřídit povolení pro vjezd, pokud je to potřeba.

Jak probíhá prohlídka stěhované kanceláře

Tak technik ze stěhovací firmy udělá podrobný seznam všech stěhovaných věcí, ale také i zaměstnanců. Musí si dále zjistit, kolik má budova pater, či jestli jsou přítomné výtahy a podobně. V závislosti na množství se následně určí, kolik bude potřeba vozidel a o jakého obsahu. Projedná se zákazníkem i odvoz na sběrný dvůr, pokud je to nutné. Samozřejmě poradí a poskytne odpovědi na každou otázku. Udělá cenovou nabídku, ovšem nezávazně a nakonec se domluví, jestli bude chtít poslat nabídku poštou nebo elektronicky. Vypadá to složitě, ale není tomu tak.

Co zajistí stěhováci zadarmo

Prohlídku v místě nakládky a vykládky, vypracování časového harmonogramu a ceny samotného stěhování, zapůjčení určitého materiálu, například krabic či obalového materiálu. Dále zajistí odvoz použitých materiálů a zkontrolují věci po hotovém stěhování. Zákazník má také nárok na bezplatného pracovníka, jenž bude po celou dobu kontrolovat stěhování. Samozřejmostí je pojištění. Častokrát je to i do závratné výše v podobě několika miliónů, přičemž kromě stěhovaných věcí se pojistí i prostory, kde se samotné stěhování provádí. 

 

Poptávkový formulář