Malování pokojů Praha
ŠPIČKOVÁ KVALITA
Volejte Po-Pá, 8-16 h
Malování pokojů Praha

Kniha Interiéry do detailu od Ivy Bastlové v sobě ukrývá více než 50 odpovědí na nejčastější otázky týkající se řešení interiéru. Kniha disponuje mnoha ilustračními fotografiemi s konkrétní otázkou.

Řešíte otázku, jak zařídit svůj byt či dům? Hledáte inspiraci, jak dekorovat ložnici, obývák, nebo dětský pokoj. V knize Interiéry do detailu najdete odpovědi na ty nejčastější dotazy, které nás při zařizování nebo modernizování bydlení napadnou.

Kniha totiž obsahuje více než 50 odpovědí na časté otázky při řešení interiérů. Pro představivost zde samozřejmě nechybí celá řada fotografií s konkrétní ukázkou. Kniha nabízí odpovědi nejen o řešení interiérových detailů, ale i celků po kapitolách od kuchyně přes koupelnu až po ložnici. Najdete zde odpovědi na otázky jako je například výběr a kombinování různých materiálů, volba typu svítidla, konstrukční detaily nábytku i výběr a aplikace různých dekorací. Kniha obsahuje také přehledné schéma, jak při zařizování interiérů postupovat, a mnoho nákresů s doporučenými rozměry, které vám usnadní představu o vašem prostoru a nábytku.

Poptávkový formulář