Malování pokojů Praha
ŠPIČKOVÁ KVALITA
Volejte Po-Pá, 8-16 h
Malování pokojů Praha

Nástěnné malby doprovází interiéry již po mnoho a mnoho let. Ačkoli by se mohlo zdát, že jejich časům už dávno odzvonilo, není tomu tak. Už dříve dokázaly každý prostor proměnit v něco výjimečného a podobně je tomu tak i dnes.

Nástěnné malby zdobí interiéry staletí

Je to už hodně dávno, kdy se nástěnné malby objevily poprvé. Setkáváme se s nimi při prohlídkách zámeckých prostor, nachází se i na mnoha dalších místech. Zdobí zkrátka prostory po staletí a i dnes, po mnoha a mnoha letech dokážou zaujmout.

Není se tak čemu divit, že se mnozí na nástěnné malby spoléhají i dnes. Dneska už sice nevznikají nové malby na zámcích a hradech, ale zdobíme jimi své domovy.

Malíři pokojů Praha

Nástěnné malby rozhodně nevyšly z módy.

Každý chce mít doma svůj originál

Jistě se shodneme na tom, že každý z nás to chce mít doma krásné, originální a neokoukané. Právě proto sázíme na speciální techniky, mezi které patří nejen již zmíněné nástěnné malby mající mnoho podob a variant, ale například i stále oblíbenější techniku známou jako benátský štuk.

Benátský štuk se kromě originálního vzhledu může pyšnit i celou řadou dalších pozitivních vlastností. Je odolný vůči vodě, problém mu nedělá ani odolnost proti plísním. Zaujme vás také dlouholetou životností. Chcete-li mít doma svůj originál, je třeba tahle speciální technika stvořená právě pro vás.

Sami nebo s firmou?

Mnoho lidí se pouští do nástěnných maleb na vlastní pěst, například pokud jde o pokojíčky dětí, kde nadšení rodiče ku spokojenosti svých ratolestí často vykouzlí oblíbené postavičky nebo pohádkové hrdiny. Pokud ale jde například o benátský štuk, je určitě lepší oslovit specializovanou firmu.

Udělejte si to doma krásnější a útulnější. Toužíte-li po něčem skutečně originálním, spolehněte se na firmu, která zvládne nejen benátský štuk, ale poradí si i s výmalbou, pokud se vám do tohoto úkolu nechce.

Poptávkový formulář