Malování pokojů Praha
ŠPIČKOVÁ KVALITA
Volejte Po-Pá, 8-16 h
Malování pokojů Praha

Tapetování už dávno není tím, čím bývalo kdysi. Mnoho lidí si jej stále spojuje s těmi nevzhlednými vzory, které jako děti vídaly u babičky v bytě. Je pravda, že tapetování před lety nebylo zrovna nic moc – tehdy sice odpovídalo dřívějším trendům a lidskému vkusu, ale když se na ta léta podíváme dnes s několikaletým odstupem, jen znechuceně ohrnujeme nos.

Tapetování není pasé!

Mysleli jste si, že tapetování vyšlo z módy už před několika lety a v dnešních moderních interiérech už se prostě nenosí? Chyba lávky. Tapety se používají stále, akorát se výrazně změnily. Zapomeňte na nezajímavé retro vzory, které by sice nadchly vaši babičku, ale vám z nich nejde hlava kolem a nadšením rozhodně neoplýváte.

Malíři pokojů Praha

Tapetování je stále v módě.

Vysoká kvalita i krásné barvy

Tapetování za ta léta ušlo pořádný kus cesty a značně se posunulo vpřed. Dneska můžete vybírat z tolika krásných a zajímavých vzorů, že možná budete mít problém se rozhodnout jen pro jeden z nich. Tapety jsou také podstatně kvalitnější, slibují delší životnost a především úžasné barvy. Některé tapety jsou natolik perfektní, že na první pohled nejde poznat, že nejde o skutečný obraz, ale pouze o nalepenou tapetu.

Kam všude se hodí?

Všude. Pokud toužíte oživit interiér a chcete, aby vaše bydlení působilo moderně a vkusně, nebojte se s nimi vyhrát od kuchyně přes obývací pokoj až po ložnici nebo předsíň. Tapety se totiž dokáží zabydlet úplně všude, ať jde o kteroukoli místnost. Stačí jen vybrat vhodný motiv nebo přizpůsobit rozměr a rázem místnost prokoukne.

Aplikace není složitá

Umístit tapetu na zeď dneska zvládne kterýkoli alespoň trochu zručný kutil. Pakliže si ale přeci jen nevěříte, nebo nechcete riskovat, že svojí nezkušeností tapetu poškodíte, můžete oslovit profesionály, kteří vám s aplikací tapety rádi pomohou.

Poptávkový formulář